آخرین خبر/ برخی فیلم‌ها شبیه معما هستند، معمایی که یک سئوال جدی مطرح می‌کند و شما را به حل کردنش دعوت می‌کند؛ اما شما باید خیلی باهوش و فیلم‌بین باشید تا بتوانید پایان فیلم را حدس بزنید. «شب به‌خیر مامان» یکی از جدیدترین آثار سینمای جهان است که با یک پایان شگفت‌انگیز مخاطب را سورپرایز می‌کند. با معرفی این محصول جذاب از سرویس استریم آمازون با ما باشید.

مادری با صورت پوشیده

داستان درباره دو برادر دوقلوست که برای مدتی باید با مادرشان که زنی مشهور و پولدار است زندگی کنند. الیاس و لوکاس از لحظه ورود به خانه مادر احساس می‌کنند زنی که با صورت پوشیده شده و رفتار عجیب مقابل آن‌ها است مادرشان نیست. مادر که می‌گوید به دلیل عمل جراحی باید صورتش را بپوشاند مثل قبل رفتار نمی‌کند و همین باعث نگرانی و وحشت دوقلوها می‌شود. اما ابعاد ماجرا چیزی فراتر از این است و داستان در یک خانه زیبا و بزرگ، با ریتمی ملایم، مخاطب را به عمق وحشت و چالش‌های روحی شخصیت‌ها می‌برد... (لینک تماشای فیلم با زیرنویس فارسی)

چرا ببینیم؟

سوای طراحی صحنه جالب، فیلمبرداری که بر دلهره و التهاب داستان می‌افزاید و موزیک متن جالب و بازی‌های جذاب به‌خصوص شخصیت مادر، داستان لایه‌های جالب روان‌شناسی دارد که تا انتها اگر دنبالش کنید به یک کشف رمز جالب می‌رسید و درست آن‌وقت است که دوست دارید برگردید و فیلم را از اول ببینید چون جواب معما پیش چشم شما بوده است. البته نقطه ضعف کوچکی هم در فیلم هست. ریتمش آن‌طور که باید در دقایقی سریع نیست و ممکن است باعث بی‌حوصلگی مخاطب شود؛ اما اگر تا پایان حوصله کنید قطعاً یک تجربه لذت بخش خواهید داشت.

>>> لینک تماشای فیلم با زیرنویس فارسی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar