ایسنا/ جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی در شهرستان قاین خبر داد. 

سرهنگ حسن شجاعی نسب، جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان قاین در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان عمده سوخت، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه تریلی کشنده مشکوک شدند و جهت بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند.
وی بیان کرد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از تریلی که دارای پلمب جعلی نیز بوده، ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق خارج از شبکه توزیع فرآورده های نفتی کشف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: ماموران انتظامی در این رابطه یک دستگاه تریلی توقیف و یک متهم را دستگیر کردند که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق سوخت به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد از شهروندان خواست در صورت هر گونه اخبار و اطلاعاتی از فعالیت قاچاقچیان بلافاصله موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today