تسنیم/ فرمانده تایباد گفت: وزیر بهداشت در خصوص تامین برخی از تجهیزات و امکانات حوزه بهداشت و درمان شهرستان تایباد قول مساعد داد و از اعزام نماینده‌ای ویژه جهت بررسی وضعیت احداث بیمارستان جدید تایباد در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

مهدی دونده، فرماندار تایباد اظهار کرد: امکانات موجود در بیمارستان خاتم الانبیا(ص) شهر تایباد در شأن مردم این خطه مرزی نیست، بنابراین نیاز است با توجه به پیگیری‌های مکرر مسئولان و دستگاه‌های متولی این شهرستان نسبت به احداث هر چه سریع‌تر احداث این فضای درمانی، مدیران ارشد استانی و کشوری هم مشکلات و موانع پیش‌روی این مکان را در چارچوب قانون مرتفع کنند.
دونده ادامه داد: بیش از 45 سال از قدمت بیمارستان فعلی تایباد می‌گذرد و اکنون تجهیزات این مرکز جوابگوی نیاز درمانی بیماران شهرستان و مراجعه‌کنندگان برخی از شهرستان‌های همجوار به آن نیست.
فرماندار تایباد خاطرنشان کرد: راه‌اندازی بیمارستان جدید در تایباد یکی از مهمترین مطالبات مردم شیعه و اهل سنت این شهرستان است و نیاز به یک هماهنگی و هم‌افزایی در بین همه دستگاه‌های اجرایی دارد تا هر چه سریع‌تر مراحل ساخت این پروژه بزرگ در این شهرستان فراهم شود.
وی گفت: در این ارتباط زمینی به مساحت هشت هکتار در تایباد برای احداث بیمارستان پیش‌بینی شده است و به محض اینکه زمین در اختیار دستگاه‌های متولی قرار گیرد، مراحل فراهم شدن زیرساخت‌های لازم در حوزه ساخت این مرکز درمانی از سوی مدیران شهرستان اجرایی خواهد شد.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today