مهر/ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: در راستای سری برنامه‌های بیستمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)، گلستان به‌عنوان میزبان دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی معرفی شد.

محمد رعیت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان اظهارکرد: بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) با مشارکت معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، به مناسبت دهه کرامت، دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی را برگزار می کند.
وی به برگزاری نشست هم اندیشی و هم افزایی و تعاملی فی مابین اداره کل فوق، اشاره کرد و گفت: ترویج اندیشه امامت و تحکیم نظام ولایت با محوریت شخصیت، سیره و معارف امام رضا(ع) و فرهنگ رضوی در سطح جامعه از طریق گسترش فعالیت های فرهنگی، هنری و رسانه‌ای، از جمله اهداف برپایی این جشنواره است.
وی افزود: بسط و ترویج هنرهای آوایی با محوریت فرهنگ رضوی، تعامل و تبادل هنری با اقوام ایرانی در نشر نواهای مذهبی و شناسایی و حمایت از جوانان مستعد و خلاق در حوزه شعر و سرود با تاکید بر موسیقی نواحی، از دیگر اهداف این رویداد است که می توان به آن اشاره کرد.
رعیت گفت: دبیرخانه جشنواره اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان بوده و این رویداد در اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today