باشگاه خبرنگاران/ سه‌شنبه‌شب و در تجمع عده‌ای اغتشاشگر در بندر انزلی، پیکر جوانی ۳۰ساله در بندرانزلی کشف و مظنونین قتل این جوان اهل بندر انزلی شناسایی و دستگیر شدند.

سه‌شنبه‌شب بود که خبری مبنی بر کشته شدن مهران سماک، جوان ۲۷ساله‌ای در بندرانزلی توسط نیروی‌های امنیتی و به علت خوشحالی از برد آمریکا برابر تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران در شبکه تروریستی ایران‌اینترنشنال منتشر شد.
از لحظات نخستین انتشار این خبر، پیگیری علت قتل این جوان در دستور کار نیرو‌های امنیتی و مقامات قضایی قرار گرفت و به گفته سرهنگ سید جعفر جوانمردی، فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی، بامداد چهارشنبه و پس از پایان یافتن مسابقه فوتبال تیم ملی کشورمان در مصاف با آمریکا و تجمع عده‌ای اغتشاشگر در محدوده چراغ برق شهرستان انزلی، جسد مردی حدودا ۳۰ساله که بر اساس شواهد موجود بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری مورد اصابت قرار گرفته بود، کشف شد.
وی افزود: پس از اطلاع ماموران پلیس از ماجرا و با توجه به حساسیت موضوع و احتمال سوءاستفاده برخی عناصر و محرکین حاضر در محدوده تجمع، بلافاصله مراتب با هماهنگی مقام قضایی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
این مسئول تصریح کرد: پلیس در همان ساعات اولیه تعدادی از مظنونین را شناسایی و دستگیر کرد و تلاش برای شناسایی ضارب همچنان ادامه داشته و نتیجه تحقیقات بیشتر پس از اعلام نظر پزشکی قانونی و بررسی‌های فنی پلیس به اطلاع عموم‌ خواهد رسید.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today