باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: زمین لرزه ۵.۷ ریشتری دیشب در شهرستان بندرلنگه خسارت مالی و جانی نداشت.

مهرداد حسن‌زاده، مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان اظهار کرد: وضعیت مناطق زلزله‌زده شهرستان بندرلنگه اکنون عادی است و هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.
حسن‌زاده گفت: پس از وقوع زمین‌لرزه بلافاصله پنج تیم ارزیاب به شهرستان بندرلنگه و جزیره قشم اعزام شدند و جلسه ستاد مدیریت بحران استان هم تشکیل شد.
وی ادامه داد: باند رفت محور بندرخمیر به بندرلنگه در محدوده پل غار به دلیل ریزش کوه مسدود شد که با تلاش عوامل راهداری این مسیر پس از سه ساعت بازگشایی شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: مشکل قطعی برق در بخش مهران و مرکزی شهرستان بندرلنگه نیز با تلاش نیرو‌های اتفاقات برق، حدود سه ساعت پس از وقوع زمین‌لرزه برطرف شد.
حسن‌زاده گفت: دو سایت آب شیرین‌کن مجتمع آبرسانی دژگان نیز که به علت قطعی برق از مدار خارج شده بود، پس از وصل برق وارد مدار شد.
وی بیان کرد: پس‌لرزه‌ها همچنان در شهرستان‌های بندرلنگه و بندرخمیر ادامه دارد و به مردم توصیه می‌شود که ضمن حفظ آرامش، نکات ایمنی را هم رعایت کنند.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today