ایسنا/ فرمانده سپاه گفت: همه مسئولان تا آخر پای این مردم می‌مانیم و صحنه خدمت‌رسانی را ترک نمی‌کنیم.

حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین بهره‌برداری از ٦٥٦ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی سپاه فجر فارس و نخستین جشن جهاد آبرسانی به ١١٠ روستای این استان با بیان اینکه حضور قبلی‌ام در شیراز در شرایط غم انگیزی رخ داد که توطئه‌های استکبار و مزدوران سرسپرده آنها تعدادی از هموطنان زائر مظلوم ما را در حرم به شهادت رساندند اما خوشحالیم که امروز با بشارت به دیدار مردم فارس مشرف می‌شویم، اظهار کرد: مردم شیراز یک‌ماه پیش، رود جاری از مهر و  معرفت و ایمان را به نمایش گذاشتند و یک یوم‌الله برای کشور خلق کردند.
سلامی آبرسانی را کار ابوالفضلی دانست که حضرت عباس(ع) به آن قداست و طهارت و جذابیت و شکوهی بخشید که داستان این انسان الهی همچنان جاری است و گفت: جهاد آبرسانی، یکی از زیباترین جلوه‌های اخوت و برادری و ایثار است.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که در یک اقدام هماهنگ بین شرکت آبفا، نمایندگان مجلس، بسیج و سپاه توانستند به بخشی از عهد خود نسبت به مردم عمل کنند.
وی همچنین از همه کسانی که در جهاد آبرسانی و ٦٥٦ پروژه در این حوزه تلاش کردند، قدردانی و اضافه کرد: فقر و محرومیت برای ما دشمن است و آنچه که خداوند مبنی بر مغفرت و فضل وعده داده باید در سیمای جامعه ما هم ملموس و نمود عینی داشته باشد.  
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: شیراز یک شهر بین‌المللی است که همگان آن را به هنر و فرهنگ و تمدن و منطق و حکمت و علم می‌شناسند و شیراز باید در ظهور تمدنی کشور پرچمدار باشد.
سلامی با تصریح بر این موضوع که ما تا آخر پای این مردم می‌مانیم و صحنه خدمت‌رسانی را ترک نمی‌کنیم، گفت: یک دست ما شمشیر برای مبارزه با دشمنان خارجی است و برای فریب‌خوردگان داخلی هم ارمغان ما بازگشت به حقیقت است.
وی با بیان اینکه خریدار ناز ملت هستیم تا لبخند رضایت بر لب آنها بنشیند تا ملتی عزیز و مستغنی باشند، تاکید کرد: اجازه تضعیف و تخریب این مملکت را به کسی نمی‌دهیم. امید است هر چه بلای مردم است به جان ما بخورد و کوچکترین حادثه غم‌انگیزی برای آنها رقم نخورد.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online