ایرنا/ رئیس اداره راهداری چالوس گفت: ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس محدوده کندوان به‌خاطر تردد زیاد خودروها و پدیده مه غلیظ، نیمه‌سنگین است.

مهدی صفایی، رئیس اداره راهداری چالوس با اعلام این خبر اظهار کرد: هم‌اینک در بیشتر نقاط مسیر به ویژه پل زنگوله و هزارچم حرکت خودروها از سمت جنوب به شمال به کندی انجام می گیرد و برابر گزارش ها در ارتفاعات بالادست سیاه بیشه هم به علت مه غلیظ و دید پایین رانندگان ناگزیر به روشن کردن چراغ خودروها شدند.
وی از دو فقره تصادف در این جاده سخت گذر و کوهستانی خبرداد و بیان کرد: یک مورد بر اثر برخورد پراید ۱۴۱ با ال ۹۰ حوالی ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه رخ داد که متاسفانه در این حادثه خودروی پراید دچار آتش سوزی و خاکستر شد و به سرنشینان آن آسیبی نرسید.
وی تصریح کرد: یک مورد هم حوالی ساعت ۱۰ بر اثر برخورد یک دستگاه پژو پارس با ام وی ام بود که این خودروها در حال گذر به سمت چالوس بودند و متاسفانه در پی وقوع این حوادث گره ترافیکی در مسیر ایجاد شد که با حضور پلیس راه و نیروهای راهداری و انتقال این خودروهای تصادفی ترافیک روان شد.
اصغر بسطامی، رئیس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران نیز گفت: مه آلودگی در ارتفاعات بالا دست سیاه بیشه غلیظ است؛ به طوری که در برخی از نقاط رانندگان این مسیر تا شعاع کمتر از یک‌هزار متر نمی بینند.
وی افزود: در زمان حاضر بر اساس پیش‌بینی‌ها غرب مازندران شاهد کاهش دما و در ارتفاعات هزارمتر به بالا مه آلود و همراه با بارش برف خواهیم بود.
به گفته او دمای هوا در سیاه بیشه جاده کندوان حدود دو درجه بالای صفر است که نسبت به روز گذشته در همین زمان حدود یک درجه دما کاهش داشته است.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today