ایسنا/ دو نمایش‌های از خوزستان در بخش‌های صحنه‌ای و خیابانی به مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج(سودای عشق) راه‌ یافتند.

«پاسپورت خونی» به کارگردانی عبدالحسن جلیل‌نسب از خرمشهر در بخش مسابقه نمایش‌های خیابانی و محیطی و «جار رنجور جنوب» به کارگردانی حسین کارگر از ماهشهر در بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای این جشنواره از خوزستان حضور دارند.
دبیرخانه این رخداد هنری در اطلاعیه‌ای اسامی ۱۸ نمایش خیابانی و ۱۵ نمایش صحنه‌ای را برای حضور در مرحله نهایی بخش مسابقه نمایش‌های خیابانی و محیطی و مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای اعلام کرد.
دبیرخانه این جشنواره ضمن ارج نهادن به تلاش هنرمندان برگزیده مرحله استانی و با ابراز تأسف از محدودیت پذیرش آثار برای مرحله نهایی تأکید کرد در هر دو بخش خیابانی و صحنه‌ای رقابت آثار به لحاظ کیفی و محتوایی بسیار به هم نزدیک و انتخاب آثار نهایی به همین دلیل برای اعضای گروه‌های ارزیابی و انتخاب بسیار سخت و مشکل بود.
دبیرخانه جشنواره سیزدهم تئاتر سراسری بسیج(سودای عشق) صمیمانه‌ترین سپاس و قدردانی‌های خود را به هنرمندان برگزیده استانی تقدیم کرده و برای گروه‌ها و هنرمندان راه‌یافته به مرحله نهایی نیز آرزوی موفقیت دارد. دبیرخانه جشنواره تأکید دارد که با توجه به استقبال بیش ‌از حد انتظار هنرمندان تئاتر استان‌ها از جشنواره تئاتر بسیج، برگزاری سالانه این رویداد را به‌ صورت جدی در دستور کار خود داشته و امیدوار است با حمایت مسئولان مربوطه، این امر را تحقق بخشد.
مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق از روز یکشنبه ۲۷ آذرماه تا روز جمعه دوم دی‌ماه سال جاری به دبیری سعید نجفیان در استان بوشهر(شهر بوشهر) برگزار می‌شود.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan.today