باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون بیش از ۱۲۲ میلیون تردد در سطح جاده‌های استان انجام شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۲۴ درصدی داشته است.

فریبرز کرمی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه اظهار کرد: از مجموع تردد‌های انجام شده ۱۸ میلیون و ۳۳۵ هزار تردد توسط وسایل نقلیه سنگین انجام شده که نسبت به سال گذشته با تردد ۸۳ میلیون و ۶۰۳ هزار تردد افزایش ۲۰ درصدی داشته است.
وی توضیح داد: تردد وسایل نقلیه سبک افزایش چشمگیری داشته که آمار ثبت شده ۱۰۳ میلیون و ۹۸۴ هزار تردد است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۲۴ درصدی داشته است.
کرمی اضافه کرد: بیشترین تردد در محور کرمانشاه به بیستون با تعداد ۶ میلیون و ۴۸۳ هزار تردد و کمترین تردد در محور سنقروکلیایی به میان‌راهان با ۵۵۲ هزار تردد ثبت شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه افزود: ۴۰ دستگاه دوربین ثبت تخلف هوشمند، چهار دستگاه توزین حین حرکت و ۸۲ دستگاه تردد شمار در محور‌های مواصلاتی استان کرمانشاه و ۳۳ دوربین نظارتی به ئصورت شبانه روزی فعال و تردد در جاده‌های استان کرمانشاه و وظیفه خدمات رسانی به کاربران جاده‌ای را انجام می‌دهند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today