باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری سارقان مغازه‌های شهرستان مبارکه با ۹ فقره سرقت در عملیات مأموران پلیس آگاهی این شهرستان خبرداد.

سرهنگ حسین ترکیان، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه در شهرستان مبارکه و شکایت مال باختگان به پلیس، تحقیقات گسترده‌ای در این زمینه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان انجام گرفت.
او افزود: مأموران پس از بررسی محل‌های وقوع سرقت و با انجام یک سری اقدامات هوشمندانه پلیسی دریافتند که این سرقت‌ها توسط باند ۵ نفره‌ای از سارقان انجام می‌شود که ضمن شناسایی محل اختفای متهمان و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی همگی آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان ادامه داد: متهمان که در ابتدا منکر انجام هرگونه سرقتی بودند در مواجه با اسناد و مدارک ارائه شده از سوی کارآگاهان به ۹ فقره سرقت اموال از گاراژ‌ها و مغازه‌های این شهرستان اعتراف کردند.
این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند از شهروندان خواست نکات ایمنی و مراقبتی را در هنگاه ترک مغازه رعایت کرده، از نگهداری بیش از نیاز وجوه نقد واسناد مالی درمغازه خودداری و مغازه خود را به تجهیزات ضد سرقت نظیر دزدگیر و دوربین مداربسته مجهز کنند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today