مهر/ سرپرست دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی قم با بااهمیت خواندن موضوع تربیت نیروهای مجرب و متعهد در حوزه پرستاری، از تحصیل ۴۲۴ دانشجو در این دانشکده خبر داد.

عباس مقدم، سرپرست دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار کرد: تعداد دانشجویان کارشناسی پرستاری دختر و پسر ورودی‌های مهر ۱۳۹۸ تا مهر ۱۴۰۱، ۲۵۳ نفر است که از این تعداد ۱۳۰ نفر دانشجویان دختر و ۱۲۳ نفر نیز دانشجویان پسر هستند.
وی، تعداد دختران دانشجوی رشته پرستاری در دوره کارشناسی ارشد در بازه زمانی مهرماه ۱۳۹۸ تا مهر امسال را ۱۳ نفر و تعداد دانشجویان پسر را در این مقطع هفت نفر اعلام کرد.
مقدم ادامه داد: تعداد دانشجویان کارشناسی پیوسته مامایی از مهر ۱۳۹۷ تا مهر ۱۴۰۱ در مجموع ۱۰۷ نفر و تعداد این دانشجویان در دوره کارشناسی ناپیوسته مامایی از ورودی مهر ۱۳۹۹ تا بهمن ۱۴۰۰ در مجموع ۳۳ نفر هستند و تعداد دانشجویان کارشناسی ارشد مامایی ورودی مهر ۱۴۰۰ لغایت مهر ۱۴۰۱ در مجموع ۱۱ نفر بودند.
وی ادامه داد: در حال حاضر ۴۲۴ نفر دانشجو در این دانشکده در حال تحصیل هستند که جمع کل دانشجویانی که از زمان تأسیس دانشکده در سال ۱۳۷۶ تا هفتم آذرماه ۱۴۰۱ از این دانشکده فارغ‌التحصیل شده‌اند ۸۳۱ نفر بوده‌اند.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday