مهر/ سرپرست اداره پیش‌بینی و مخاطرات جوی اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان از روند کاهشی دمای استان خبر داد.

لیلا امینی، سرپرست اداره پیش‌بینی و مخاطرات جوی اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با دمای چهار درجه سانتیگراد زیر صفر و خور و بیابانک با دمای ۲۰ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین نقاط استان تا فردا (جمعه) پیش بینی می‌شود.
وی با اشاره به گذر امواج ناپایدار از روی استان، افزود: شرایط ابرناکی در بیشتر مناطق استان طی امروز محتمل است و در مناطق غربی اصفهان نیز بارش پراکنده برف و باران را انتظار داریم.
سرپرست اداره پیش‌بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان به بارش‌های پراکنده شبانه روز گذشته در مناطق غرب استان اشاره کرد و گفت: میانگین بارندگی در فریدونشهر با ۱.۵ میلیمتر، داران هفت دهم میلیمتر، بوئین میاندشت با چهار دهم میلیمتر و چادگان ۲ دهم میلیمتر بوده است.
امینی اضافه کرد: کماکان در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان به علت سکون جوی شرایط برای افزایش غلظت آلاینده‌ها فراهم است و آلودگی هوا در این نواحی امروز نیز ادامه دارد.
به گفته وی بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۱۹ درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به ۲ درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today