باشگاه خبرنگاران/ استاندار همدان گفت: حدود یک‌هزار میلیارد تومان اعتبار از مصوبات سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان همدان، برای اجرا و تکمیل طرح‌های حوزه وزارت نفت تعیین تکلیف شد.

علیرضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان بیان کرد: در جلسه بررسی طرح‌های سفر رئیس جمهور به استان همدان با محوریت طرح‌های حوزه وزارت نفت گفت: طرح‌های سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان به خوبی پیگیری می‌شود و در حوزه جذب اعتبارات سفر، همدان جایگاه مناسبی در بین استان‌های کشور دارد.
او گفت: نزدیک به یک‌هزار میلیارد تومان اعتبار از مصوبات سفر رئیس جمهور و هیات دولت سیزدهم به استان همدان، برای اجرا و تکمیل طرح‌های حوزه وزارت نفت تعیین تکلیف شد.
به گفته استاندار همدان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های مصوبات سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان، تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های با پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد است که پیگیر آن هستیم.
قاسمی فرزاد گفت: با توجه به اعتباراتی که در حوزه نفت و گاز استان در نظر گرفته شده است، خط انتقال گاز ۴۰۰ پوندی منطقه ویژه اقتصادی جهان‌آباد فامنین، اجرا خواهد شد.
او گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، به زودی اعتبارات در نظر گرفته شده برای اجرای طرح‌های حوزه وزارت نفت، به استان تخصیص داده می‌شود.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today