صدا و سیما/ استاندار گیلان گفت: مدیران کل عملکردشان را برای مردم و نمایندگان مجلس شفاف‌سازی کنند.

اسدالله عباسی، استاندار در نشست مشترک با نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر شفاف سازی عملکرد مدیران کل بیان کرد: عملکرد بودجه‌ای دستگاه‌های اجرایی باید به اطلاع نمایندگان مجلس به عنوان ناظران بر اجرای قانون برسد.
وی به لایحه برنامه هفتم و تدوین بودجه ۱۴۰۲ نیز اشاره کرد و گفت: دستگاه‌های حوزه کشاورزی در آستانه فصل کشاورزی باید مسائل مرتبط را با نمایندگان در ارتباط گذارند تا برای حل آن در مجلس رایزنی شود.
محمدکاظم دلخوش، رئیس مجمع نمایندگان گیلان هم به مسائل مرتبط با آب و مشکلات کشاورزان از جمله لایروبی آببندان‌ها و ساماندهی رودخانه‌ها اشاره و اظهار کرد: با پیگیری‌های لازم برنج جزء محصولات استراتژیک وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفت تا هزینه‌های این محصول برای کشاورزان کاهش یابد.
دلخوش با بیان اینکه نمایندگان پیگیر پرداخت وام ۲۰۰ میلیونی ساخت مسکن روستایی هستند افزود: به دنبال وام مشارکتی کشاورزان برای کمک به لایروبی و آبندان‌ها نیز هستیم.
در ادامه این نشست هریک از نمایندگان استان دیدگاه‌های خود را نسبت به مسائل کشاورزی، آب و مسکن روستایی بیان کرده و خواستار گزارش دقیق مدیران کل این بخش‌ها شدند.
در پایان این نشست استاندار گیلان به مناسبت روز مجلس با اهدا لوح از تلاش نمایندگان قدردانی کرد.

 
 

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today