مهر/ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: حدود ۲۰ نفر در حوادث کردستان جان باخته اند که ۱۰ نفر مقرون به کشته‌سازی دشمنان هستند و با سلاح جنگی و از پشت سر کشته شده‌اند.

مهدی رمضانی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اظهار کرد: از همه تلاش‌های اقناعی و تبیینی رسانه‌ها تقدیر و تشکر داریم.
وی افزود: دشمن درصدد است که اقشار مختلف مردم را وارد اغتشاشات کرده و به اهداف خود در جنگ ترکیبی برسد.
رمضانی خاطرنشان کرد: در فضای حقیقی موضوع جدی در کردستان نداشتیم ولی در فضای مجازی و فضای رسانه‌ای معاند شاهد مواردی هستیم که با واقعیات استان فاصله بسیاری دارد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان تصریح کرد: با دقت نظر نیروهای عمل کننده شاهد پشت سرگذاشتن اغتشاشات هستیم و نظام همواره می‌خواهد تفکیک بین مردم و اغتشاش گران قائل شود.
وی افزود: اگر این داستان بیش از ۲ ماه طول می‌کشد به خاطر این است که نظام احتراز دارد که مردم در این ماجرا آسیب ببینند.
رمضانی خاطرنشان کرد: کلیت عمل نیروهای عمل کننده با رعایت آداب و احترام به مردم بوده و منکر برخی اشتباهات نیستیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اظهار کرد: مطالبه آب شرب سالم و گوارا حدود پنج سال است جزو مطالبات جدی مردم سنندج بوده است و در بازه زمانی یک ساله این پروژه از ۲۲ درصد پیشرفت به طور کامل تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی افزود: اکنون آب شرب گوارا در منازل مردم سنندج موجود است و این دغدغه مردمی رفع شده است.
رمضانی تصریح کرد: میزان اعتباری که در سفر گذشته رئیس جمهور برای استان کردستان مصوب شد حدود دو برابر استان‌های همتراز بوده است و این نشان دهنده نگاه ویژه دولت به مردم کردستان است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان افزود: سفر دوم رئیس جمهور به کردستان دارای ویژگی‌هایی بود چون توطئه‌های دشمن برای ناامن کردن کردستان با حضور آیت الله رئیسی خنثی شد.
وی اعلام کرد: صحنه گردان‌های فضای مجازی به زودی جمع خواهند شد بنابراین انتظار می‌رود فعالان فضای مجازی نسبت به روشنگری و تبیین اوضاع اقدام کنند.
رمضانی افزود: باید یک به یک احساس تکلیف کنیم و در حوزه اقناعی ورود کنیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خاطرنشان کرد: متأسفانه بعضی از اساتید دانشگاهی تسلط کافی بر مسائل اجتماعی ندارد و تحت تأثیر فضای تبلیغاتی و رسانه‌ای دشمنان قرار گرفته اند.
وی اعلام کرد: حدود ۲۰ نفر در حوادث کردستان جان باخته اند که ۱۰ نفر مقرون به کشته‌سازی دشمنان هستند و با سلاح جنگی و از پشت سر نشانه گرفته شده اند در حالی که هیچکدام از نیروهای نظامی ما در جریان این اغتشاشات هیچ سلاح جنگی در اختیار نداشتند.
رمضانی افزود: ۱۶ آذر روز ضد آمریکایی و ضد نیکسون رئیس جمهور وقت آمریکاست و متأسفانه اکنون شاهد تبلیغات دشمن برای مصادره این روز ضد استکباری هستیم لذا انتظار می‌رود رسانه‌ها در این خصوص ورود کرده و فلسفه ۱۶ آذر و روز دانشجو را برای اقشار مختلف مردم تبیین کنند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online