ایسنا/ دبیر کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) گفت: این کنگره فردا  با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصلی جمعه بوشهر برگزار می‌شود.

حجت الاسلام یوسف جمالی، دبیر کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های به عمل آمده این کنگره دوشنبه ۱۴ آذر ماه ساعت ۸:۳۰ صبح با حضور مسئولان استانی، علما، فضلا، طلاب و فرهیختگان استان در مصلی جمعه بوشهر برگزار شود.
وی عنوان کرد: حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنران ویژه این مراسم است که علاوه بر این آیات صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، حسینی بوشهری نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از دیگر سخنران این کنگره خواهند بود.
دبیر کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب و عکس و تدوین دانشنامه و تجلیل آثار برتر و شایسته تقدیر بخشی از برنامه های این کنگره است.
حجت الاسلام جمالی با بیان اینکه حدود ۱۵۰ اثر به دبیرخانه های این کنگره ارسال شده است، عنوان کرد: پس از ارزیابی آثار از سوی داوران کمیته علمی کنگره طی دو مرحله، ۱۲ اثر به عنوان برتر و ۲۰ اثر نیز به عنوان شایسته تجلیل انتخاب شده است.
وی اظهار کرد: جهت تجلیل و بزرگداشت از خدمات آیت الله حاج شیخ عبدالنبی نمازی، ویژه برنامه ای در این مراسم نیز برگزار می شود.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar