تسنیم/ مدیرکل راهداری گلستان گفت: همه جاده‌های مواصلاتی استان گلستان باز است؛ ولی رانندگان در عبور از مناطق کوهستانی احتیاط کنند.

عادل مصدقی، مدیرکل راهداری گلستان ‏اظهار کرد: با توجه به بارش برف در ارتفاعات و کاهش محسوس دما شاهد بارش برف در محورهای کوهستانی هستیم و رانندگان در عبور از این مناطق احتیاط کنند.
‏وی افزود: جاده‌های مواصلاتی استان گلستان باز و لغزنده است رانندگان از سفرهای غیرضروری به ویژه در مناطق کوهستانی و سردسیر استان پرهیز کنند.
این مسئول با اشاره به اینکه شاهد بارش برف در دو محور توسکستان گرگان و خوش ییلاق آزادشهر هستیم، تاکید کرد: نیروهای راهداری و پلیس راه در این دو محور مواصلاتی استان مستقر هستند و در صورت لزوم به رانندگان خدمات ارائه می‌دهند.
سرهنگ محمود شهرکی، رئیس پلیس راه استان گلستان هم به رانندگان توصیه کرد سفرهای خود را به مناطق کوهستانی لغو کنند و هنگام عبور از جاده‌های کوهستانی استان حتماً زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.
وی افزود: رانندگان به دلیل لغزندگی جاده‌ها هنگام تردد حتماً، به جلو توجه کافی داشته باشند و فاصله طولی و سرعت مطمئنه را رعایت کنند.
همچنین کارشناسان هواشناسی استان گلستان پیش‌بینی کردند که بارش باران و برف در استان ادامه دارد و از عصر امروز احتمال بارش برف در مناطق سردسیر و پایین تر از ارتفاعات استان هم وجود دارد و از کشاورزان، باغداران و مرغداران خواسته شده با توجه به کاهش دما در مناطق شمال شرق استان و مناطق کوهستانی برای 48 ساعت آینده تمهیدات لازم را بیندیشند.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today