صدا و سیما/ فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری سارق حرفه‌ای سابقه‌دار و کشف 58 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در شهرستان گرمسار خبر داد.

سردار عبداله حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان در تشریح جزئیات این خبر عنوان کرد: در پی افزایش سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در شهرستان گرمسار، چند تیم تخصصی متشکل از پلیس آگاهی مامور رسیدگی به این پرونده ها شدند.
وی به بررسی های تخصصی و تلاش بی وقفه ماموران در راستای دستگیری سارق یا سارقان اشاره و افزود: سرانجام در بررسی صحنه های سرقت، سرنخ هایی از حضور یک دستگاه خودروی زانتیا به دست آمد 
حسنی در ادامه با اشاره به شناسایی مالک خودرو و دستگیری وی در یک عملیات برنامه ریزی شده و هماهنگ، گفت: سارق سابقه دار در تحقیقات فنی پلیس به 58 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو با همدستی یک نفر دیگر اعتراف کرد. 
این مقام انتظامی اضافه کرد: بنابر اعلام متهم، علاوه بر سمنان در استان های قزوین، اصفهان، قم، مرکزی و همدان هم سرقت های مشابه ای را انجام داده است. فرمانده انتظامی استان از زندانی شدن متهم پرونده با دستور قضائی خبر داد و اضافه کرد: تحقیقات در راستای شناسایی همدست وی همچنان ادامه دارد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today