ایرنا/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری یک نفر که ۲۰ میلیارد تومان از ۱۷ شهروند چابهاری کلاهبرداری کرده بود، خبر داد و گفت: این فرد تحت عنوان تامین ادوات کشاورزی از شهروندان کلاهبرداری کرده بود.  

سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در پی مراجعه و شکایت شهروندان درخصوص کلاهبرداری در چابهار از طریق قول خرید ادوات کشاورزی به ۱۷ نفر از مردم و گرفتن وجه نقد، بنا به حساسیت موضوع رسیدگی به آن در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی چابهار با رصدهای اطلاعاتی، پلیسی و مراقبت‌های شبانه روزی مخفیگاه متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی وی دستگیر شد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: متهم دستگیر شده با اقرار به ۲۰ میلیارد تومان کلاهبرداری از شهروندان، با ایجاد طرح دوستی و رفاقت اقدام به کلاهبرداری از طریق قول خرید ادوات کشاورزی و گرفتن وجه نقد می‌کرده که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.
وی خاطرنشان کرد: پلیس با جدیت در مقابل مخلان نظم و امنیت ایستاده و هرگز اجازه نخواهد داد تا امنیت و آرامش جامعه مختل شود و از شهروندان نیز انتظار می‌رود تا ضمن توجه به هشدارها و توصیه‌های پلیس، در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today