ایرنا/ فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: در عملیات تعقیب و گریز و تیراندازی پلیس، قاچاقچیان مواد مخدر در محور نیشابور به دام افتادند.

سرهنگ علیرضا حسینعلی‌زاده، فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور در تشریح این عملیات اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق موادمخدر به وسیله یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ به شهرستان نیشابور، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی، خودروی قاچاقچیان را ردزنی کردند.
وی بیان کرد: راننده خودرو با مشاهده پلیس با سرعت بالا به سمت نیشابور ادامه مسیر داد و پس از بی توجهی به دستور ایست پلیس، تیم های عملیاتی با استفاده از قانون به‌ کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هوایی و سپس شلیک گلوله به سمت خودرو کردند و خودرو واژگون شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور اضافه کرد: در این عملیات راننده و یکی از سرنشینان خودرو بر اثر واژگونی و تیراندازی مجروح و برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند. همچنین یک متهم دیگر نیز دستگیر شد.
حسینعلی زاده خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی در بازرسی از این خودرو پنج کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک کشف کردند، تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today