ایسنا/ فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: پلیس اردستان در چند ماه گذشته توانست بیش از ۹۰۰ نفر تبعه خارجی غیرمجاز که در اردستان حضور پیدا کرده بودند را دستگیر و به خارج شهرستان منتقل کند.

مصطفی صادق‌زاده، فرمانده انتظامی شهرستان اردستان در مراسم رونمایی از کشفیات جدید نیروی انتظامی اردستان، اظهار کرد: همکاران ما در نیروی انتظامی شهرستان در راستای اجرای طرح‌های ذوالفقار با به کارگیری تمام توان و امکانات در چندماه گذشته موفق به انهدام پنج باند و دستگیری ۱۸۰ سارق که در سطح شهرستان مرتکب سرقت شده بودند، شد.
وی با بیان اینکه بیشترین سرقت‌های صورت گرفته در اماکن خصوصی و ساختمان‌های نیمه‌کاره شهرستان اتفاق افتاده بود، افزود: از همه افرادی که از منازل آنها سرقت انجام شده می‌خواهیم برای شناسایی و دریافت اموال خود به پلیس آگاهی شهرستان اردستان مراجعه کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان اردستان، تصریح کرد: عوامل انتظامی شهرستان در راستای کنترل محورهای ترانزیت اردستان موفق به کشف مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق از انواع البسه، کیف و کفش و تجهیزات کامپیوتری و اداری به ارزش ۴۰ میلیارد ریال و دستگیری ۱۴۹ نفر قاچاقچی شدند.
صادق زاده با بیان اینکه پلیس در راستای شناسایی عوامل و توزیع کننده مواد مخدر موفق به کشف ۱۴۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری ۷ نفر توزیع کننده عمده مواد مخدر شده است، گفت: همچنین همکاران ما در این راستا تعداد ۳۱۷ معتاد متجاهر و ۱۱۲ نفر خُرده فروش مواد مخدر که چهره شهر را نازیبا کرده بودند، شدند.
وی خاطرنشان کرد: پلیس شهرستان اردستان در چندماه گذشته با مجموعه اقداماتی که انجام داده توانسته بیش از ۹۰۰ نفر تبعه خارجی غیرمجاز که در شهرستان حضور پیدا کرده بودند را دستگیر و به خارج شهرستان منتقل کند.
فرمانده انتظامی شهرستان اردستان تاکید کرد: خط قرمز پلیس امنیت شهروندان خواهد بود و افراد سودجو و بر هم زنندگان نظم و امنیت جامعه بدانند برخورد پلیس با این افراد به شدیدترین شکل ممکن خواهد بود.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today