باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان بدره گفت: به منظور نهادینه کردن امنیت و آرامش برای آحاد مردم، اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

سرهنگ محمد زمان بیگی، فرمانده انتظامی شهرستان بدره عنوان کرد: یکی از موضوعاتی که همواره در هر جامعه‌ای نیاز است، بحث امنیت است و پلیس به عنوان مدافع امنیت، همواره سعی کرده تا به بهترین نحو ممکن آن را در جامعه اجرا کند.
وی مطرح کرد: در طول یک ماه گذشته، پلیس بدره موفق به دستگیری ۴ سارق در حین سرقت، کشف بیش از ۴۰۰ گرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، توقیف ۲ دستگاه خودروی سواری متخلف، توقیف ۳ دستگاه موتورسیکلت، دستگیری ۷ نفر از متهمان تحت تعقیب قضایی و کشف ۴ فقره سلاح غیرمجاز شده است.
وی با اشاره به اینکه امنیت و آرامش شهروندان همواره خط قرمز نیروی انتظامی است، بیان کرد: در این راستا به هیچ فردی اجاره نخواهیم داد تا امنیت و آرامش شهروندان را مختل کند و مردم نیز باید همواره برای ارتقای امنیت اجتماعی در سطح شهرستان با پلیس همکاری کنند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/