صدا و سیما/ جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان سراوان دو گروگان 45 و 20 ساله در کمتر از 12 ساعت از چنگال آدم‌ربایان نجات یافتند.

سرهنگ مرتضی جوکار، جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این خبر، ابراز کرد: در پی گزارش 2 فقره آدم ربایی، در یکی از روستاهای سطح حوزه استحفاظی کلانتری 13 شهرستان سراوان بلافاصله ماموران انتظامی وارد عمل شدند. 
این مقام ارشد انتظامی افزود: با حضور ماموران در محل و بررسی‌ اظهارات شاهدان عینی مشخص شد، افرادی مسلح و ناشناس با صورت هایی پوشیده و با تهدید سلاح، طی 2 مرحله جوانی 20 ساله و مردی 45 ساله را با یک دستگاه خودروی تویوتا و پژو 405 ربوده و از محل متواری شده اند.
وی ادامه داد: بررسی های اولیه ماموران حاکی از آن بود که آدم ربایان به دلیل یک سری اختلافات مالی این دو نفر را ربوده و به مکانی نامعلوم منتقل کرده اند. 
جوکار تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده به منظور حفظ جان گروگان ها، تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی محل نگهداری آن ها و دستگیری عاملان این اقدام شرارت آمیز آغاز کردند.  
جانشین فرمانده انتظامی استان در ادامه گفت: سرانجام پس از 12 ساعت تلاش مستمر پلیس، محل اسارت این گروگان ها شناسایی،افراد ربوده شده آزاد و عاملان اصلی این گروگانگیری که قبل از حضور ماموران عرصه را بر خود تنگ دیده بودند، متواری شدند. 
جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه گروگان ها صحیح و سالم تحویل خانواده ها شدند، خاطرنشان کرد: با توجه به شناسایی آدم ربایان تحقیقات تخصصی برای دستگیری آنها ادامه دارد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today