صدا و سیما/ مجموع بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی استان به ۲۸ نفر رسید.

۲۴ ساعت گذشته ۱۲ بیمار تازه مبتلا به کرونا (۷ نفر بیشتر از دیروز) در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری و ۹ بیمار کرونایی مرخص شدند.
مجموع بیماران مبتلا به کرونا ویروس بستری در مراکز درمانی مازندران به ۲۸ نفر رسید که از این تعداد ۴ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
در این مدت موردی از فوتی بر اثر ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های استان به ثبت نرسید.

دانشگاه علوم پزشکی مازندران: بستری ۳ بیمار بدحال کرونایی
فرهاد غلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار کرد: ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۸ نفر ترخیص شدند.
غلامی با اشاره به ثبت بدون فوتی کرونایی در این مدت، مجموع بیماران بستری مبتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه را ۲۲ نفر اعلام کرد و افزود: از این شمار ۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل، بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک به ویژه در محیط بسته و تکمیل دوره واکسیناسیون تاکید کردند.

دانشگاه علوم پزشکی بابل: تداوم روز‌های بدون فوتی کرونایی
سیدعلی مظفرپور خوشرودی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز با اشاره به اینکه ۲۴ ساعت گذشته یک مورد جدید مبتلا به کرونا در چهار بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه پذیرش شد، عنوان کرد: در این مدت یک بیمار کرونایی نیز با بهبودی ترخیص شد.
خوشرودی با بیان اینکه اکنون ۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند، افزود: بستری کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی نیز یک مورد ثبت شد.
او همچنین گفت: شبانه روز گذشته، موردی از فوتی بر اثر ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل ثبت نشد.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today