مهر/ رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مدارس پیش‌دبستانی و ابتدایی اردبیل در سری قبل از ظهر فردا به علت برودت هوا غیرحضوری برگزار خواهد شد.

حسن اسکندرزاده، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار کرد: مدارس پیش دبستانی و ابتدایی اردبیل در سری قبل از ظهر فردا به علت برودت هوا غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.
وی افزود: همچنین فعالیت آموزشی مدارس پیش دبستانی و ابتدایی شهرستان سرعین به صورت غیر حضوری و از طریق «شاد» انجام و فعالیت مدارس دوره اول و دوم متوسطه این شهرستان در سری قبل از ظهر با ۱ ساعت تأخیر شروع خواهد شد.
رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل بیان کرد: فعالیت آموزشی مدارس پیش دبستانی و ابتدایی شهرستان‌های مشگین‌شهر، نمین و هیر نیز در سری قبل از ظهر به صورت غیر حضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.
اسکندرزاده ادامه داد: همچنین در منطقه ارشق مشگین‌شهر نیز فعالیت آموزشی کلیه دوره‌های تحصیلی در سری قبل از ظهر با ۱ ساعت تأخیر شروع خواهد شد.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today