مهر/ رئیس مرکز مدیریت راه‌های راهداری استان اردبیل با اشاره به بارش برف و باران در جاده‌های استان، گفت: تردد در جاده‌های استان بر اساس گزارش‌های واصله از مأموران راهداری به رغم تداوم بارش‌ها ادامه دارد.

امید نسیمی، رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با تشریح آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی استان اظهار کرد: با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی و گزارش‌های واصله از مأموران راهداری استان در حال‌ حاضر تردد در جاده‌های استان همچنان جریان دارد.
وی با بیان اینکه هیچ مشکلی در محورها نداریم، گفت: تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم برای ارائه خدمات راهداری زمستانی در راه‌های ارتباطی استان اردبیل اتخاذ شده است که در این راستا ۴۰۰ راهدار در قالب ۷۵ اکیپ راهداری در مسیرهای ارتباطی استان اردبیل مستقر و آماده ارائه خدمات هستند.
نسیمی ادامه داد: پدیده غالب در تمامی محورهای مواصلاتی استان آسمان تمام ابری همراه با بارش باران بوده و این شرایط جوی در مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر شدید خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: هم‌وطنانی که به دلیل ضرورت امور قصد تردد در محورهای استان را دارند لازم است تمام تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته و با احتیاط رانندگی کنند و برای بررسی آخرین وضعیت راه‌های استان می‌توانند با سامانه گویای ۱۴۱ در ارتباط باشند.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today