مهر/ فرمانده انتظامی آران و بیدگل از شناسایی کارگاه غیر مجاز تعمیر سلاح شکاری و دستگیری یک متهم در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.

سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده، فرمانده انتظامی آران و بیدگل اظهار کرد: در راستای اجرای طرح جمع آوری سلاح غیر مجاز و حسب اخبار واصله مبنی بر نگهداری سلاح غیر مجاز و تراه اندازی یک کارگاه غیرمجاز تبدیل سلاح بادی به شکاری و تولید فشنگ توسط فردی در این شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با انجام اقدامات هوشمندانه پلیسی و بررسی‌های میدانی از صحت خبر اطمینان حاصل کرده و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به محل اعزام و در بازرسی از یک باب منزل که محل تعمیر اسلحه و تولید فشنگ شکاری به صورت غیرمجاز بود موفق به کشف ۲ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز ،۶۹۸ عدد انواع فشنگ، پوکه و لوازم و متعلقات مربوط به ساخت فشنگ شکاری و ۵ قبضه سلاح سرد شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد از برخورد قاطع پلیس با عاملان تهیه، فروش و نگهداری سلاح‌های غیر مجاز گفت و از شهروندان خواست در جهت حفظ و ارتقا هرچه بیشتر امنیت در جامعه، هرگونه اخبار و اطلاعات در این خصوص را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today