ایرنا/ مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس مشهد گفت: پنج تصادف زنجیره‌ای که به صورت جداگانه در نخستین روز برفی در جاده‌های شهرستان مشهد رخ داد یک فوتی و ۱۳ مصدوم برجای گذاشت.

محمد علیشاهی، مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس مشهد با بیان این که نخستین حادثه ساعت ۱۵:۰۹ ظهر دیروز در جاده نیشابور به مشهد و رو به روی شهرک صنعتی بینالود رخ داده است، اظهار کرد: در این حادثه واژگونی پژو پارس یک فوتی و ۶ مصدوم برجای گذاشت که مصدومان با سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان حکیم نیشابور منتقل شدند.
وی با بیان این که دو حادثه دیگر ساعت ۲۰:۰۵ شب گذشته در مشهد رخ داده است، افزود: یکی روی پل امام حسین(ع) از سمت خیابان عبادی به سمت آرامگاه خواجه ربیع بوده که در این حادثه، ۱۲ خودرو تصادف زنجیره‌ای کردند و حادثه دیگر نیز در مسیر رو به روی همین پل بین سه خودرو اتفاق افتاده است.
مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس مشهد با بیان این که این حوادث دو مصدوم داشت، گفت: پس از وقوع این دو حادثه دو دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل اعزام و یک مصدوم در محل درمان و مصدوم دیگر به بیمارستان منتقل شد.
علیشاهی افزود: حادثه دیگر ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه دیشب در جاده مشهد به گلبهار اتفاق افتاده است که در این حادثه، تصادف زنجیره‌ای ۱۵ خودرو در ۳۰ کیلومتری گلبهار، دو مصدوم برجای گذاشت که برای این حادثه سه دستگاه آمبولانس اورژانس اعزام شد و مصدومان به بیمارستان ثامن الائمه(ع) چناران منتقل شدند.
وی با بیان این که تصادف دیگر ساعت ۲۲:۰۵ شب گذشته در کیلومتر پنج جاده مشهد به چناران رخ داده است، ادامه داد: در این حادثه، تصادف زنجیره‌ای ۹ خودرو سه مصدوم برجای گذاشت که مصدومان این حادثه نیز با یک دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان طالقانی مشهد منتقل شدند.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today