صدا و سیما/ فرمانده انتظامی مشهد از واژگونی یک دستگاه سواری پژوپارس در محور مشهد - نیشابور با یک کشته و ۴ مصدوم خبر داد.

سرهنگ احمد نگهبان، فرمانده انتظامی مشهد در تشریح این خبر بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگون شدن یک دستگاه سواری پژوپارس در محور مشهد- نیشابور، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیرو‌های امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: با حضور ماموران در محل حادثه و در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه پژوپارس با ۵ سرنشین در یک کیلومتری شهر بینالود از جاده منحرف و واژگون شده است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه راننده ۳۵ ساله خودرو به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و ۴ سرنشین آن نیز مصدوم که بلافاصله با کمک نیرو‌های امدادی به بیمارستان منتقل شدند.
نگهبان اظهار کرد: علت وقوع این حادثه توسط کارشناس پلیس راه سرعت بالا و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام شده است.
فرمانده انتظامی مشهد با ابراز تأسف از این حادثه به شهروندان توصیه کرد؛ همواره با سرعت مجاز، مطمئنه و توجه کامل به جلو رانندگی کنید تا شاهد وقوع حوادث تلخ رانندگی نباشیم. 

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today