مهر/ معاون فرهنگی و اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان، گفت: تردد همه وسایل نقلیه و به‌ویژه خودروهای سنگین و باری در جاده‌های این استان عادی و در امنیت صورت می‌گیرد.

سرهنگ علی گلالی، معاون فرهنگی و اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه در پی انتشار برخی اخبار کذب و شایعات توسط شبکه‌های معاند و مزدور ضدانقلاب، در فضای مجازی مبنی بر اینکه تردد در محورهای مواصلاتی لرستان به ندرت صورت می‌گیرد، اظهار کرد: خوشبختانه تردد همه وسایل نقلیه و به ویژه خودروهای سنگین و باری در سطح جاده‌های استان لرستان به صورت عادی و در امنیت صورت می‌گیرد.
وی، ادامه داد: واحدهای گشت انتظامی به صورت محسوس و نامحسوس همچون سنوات گذشته در سطح محورهای مواصلاتی استان فعال و تردد در امنیت کامل صورت می‌گیرد و معاندان با انتشار این قبیل شایعات و نشر اخبار کذب راه به جایی نخواهند برد.
معاون فرهنگی و اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان، عنوان کرد: خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی امنیت و آسایش مردم است و چنانچه افرادی به هر نحو بخواهند خدشه‌ای به امنیت مردم و رانندگان زحمتکش وارد کنند با واکنش سخت و قاطعانه پلیس مواجه خواهند شد.
گلالی از شهروندان و رانندگان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy