تسنیم/ مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری از صادرات بیش از ۶ هزار تن خوراک و مکمل آبزیان از استان به خارج کشور در سال جاری خبر داد.

محمد اسدی، مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری از صادرات بیش از 6 هزار تن خوراک ومکمل آبزیان از استان به خارج از کشور خبر داد.
وی با بیان اینکه این مقدار صادرات خوراک و مکمل آبزیان در طول 6 ماهه نخست سال جاری صورت گرفته است، بیان کرد: همچنین در این مدت 204 تن ماهی خوراکی تازه نیز صادر شده است.
اسدی با اشاره به صادرات 27 تن ماهی خوراکی منجمد، سه هزار و 700 کیلوگرم تخم ماهی قزل آلای پرورشی از استان چهارمحال و بختیاری، ادامه داد: قابل ذکر است که 194 تن محصولات لبنی نیز صادر شد.
مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به صادرات محصولات به استان‌های دیگر کشور، مطرح کرد: در این مدت 221 تن آلایش مرغی، 550 هزار قطعه بچه ماهی پرورشی، 59 هزار قطعه بوقلمون و هفت تن پور ماهی به استان‌های دیگر صادر شده است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به میزان تولیدات این محصولات در استان، برپایی اولین نمایشگاه تخصصی شیلات، آبزیان، دام و طیور، زنبورعسل، دامپزشکی و فرآورده‌های لبنی فرصت بسیار خوبی برای ترویج فناوری‌های نوین در این حوزه خواهد بود.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday