آخرین خبر/ رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان گفت: تامین به موقع اعتبارات مورد نیاز پروژه‌های اولویت‌دار و تاثیرگذار شهرستان‌های شمال استان که از سوی فرمانداران اعلام شده، به جدیت پیگیری می‌شود تا بتوان در پایان امسال شاهد بهره‌برداری از آن‌ها باشیم. 

مهرداد عرب اول، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان بیان کرد: جلسه قرارگاه غدیر با حضور فرمانداران سیستان و با ۲ هدف و محور مهم به میزبانی شهرستان هامون برگزار شد. 
وی افزود: محور اول به جمع بندی پروژه هایی که به ایجاد اشتغال در شهرستان ها کمک می کند، اختصاص داشت که در خصوص سازوکار تسهیلات بانکی و تبصره ۱۶ قانون بودجه ۱۴۰۱ در جلسه طرح‌موضوع شد. 
این مقام مسئول اضافه کرد: پس از ارائه پیشنهادات از سوی حاضران، مقرر شد طی مدت ۴۸ ساعت پروژه های نهایی شده ای که می تواند بیشترین تاثیرگذاری را در اشتغال شهرستان و منطقه داشته باشد به سازمان مدیریت و برنامه ریزی اعلام شود تا موضوع تسهیلات و اعتبار آن را از مرکز پیگیری کنیم.
وی اظهار کرد: رسیدگی به پروژه های مهم و اولویت دار شهرستان ها محور دوم این نشست بود، برای این پروژه ها در گذشته اعتباراتی مصوب شده بود، اما به طور کامل تخصیص نیافته است. 
عرب اول ادامه داد: از سوی فرمانداران تاکید شد تا این پروژه ها به دلیل اهمیت بالا و تاثیرگذاری اجتماعی و موثر بودن در زمینه تثبیت اشتغال به گونه ای تامین اعتبار شود که تا پایان امسال به بهره برداری برسد.
وی گفت: با توجه به این موضوع پروژه های مهم به تفکیک شهرستان ها اعلام شد که پیگیر تخصیص اعتبار جهت اتمام‌ و بهره برداری از آن تا پایان سال خواهیم‌ بود.
خبرنگار: الهام امام‌داد علی‌آبادی

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today