مهر/ رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به برخورد خودروی پژو پارس با نیسان و جان باختن یک نفر و مصدوم شدن چهار نفر گفت: حرکت خلاف جهت خودروی پژو علت حادثه بوده است.

سرهنگ امیر طالبی، رئیس پلیس راهور گیلان عنوان کرد: بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو پارس با خودرو نیسان در محور «رشت-امامزاده هاشم» یک نفر جان باخت و ۴ نفر نیز مجروح شدند.
طالبی افزود: در پی برخورد یک دستگاه سواری پژو پارس با خودرو باری نیسان در مسیر رشت به امامزاده هاشم جنب پمپ بنزین، بلافاصله مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی اضافه کرد: با حضور پلیس در محل حادثه و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، خودرو سواری پژو پارس در حال حرکت خلاف جهت در مسیر شمال به جنوب بوده که به علت عبور از مسیر ممنوع و نقض ماده ۱۲۲ آئین نامه راهنمایی و رانندگی با خودرو وانت نیسان برخورد کرده است.
دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد: ۳ حادثه دیده تصادف رانندگی امروز در جاده رشت - تهران دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان هستند.
بر اساس اعلام این دانشگاه، در این تصادف آرمین کیانی دانشجوی رشته پزشکی در دم جان باخت و امیررضا برزگر دانشجوی رشته پزشکی و محمدرضا حاتمی دانشجوی رشته دندانپزشکی مجروح شدند که در حال حاضر در بیمارستان پورسینای رشت تحت مداوا قرار دارند.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today