ایرنا/ مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: امروز (سه‌شنبه) هیچ اعتصابی توسط اتوبوسرانان مشهدی صورت نگرفته و همه اتوبوسرانان مشغول خدمت‌رسانی به شهروندان بودند.

علی‌اصغر نیشابوری، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد در خصوص انتشار مطالبی در فضای مجازی و رسانه های معاند در خصوص اعتصاب اتوبوسرانان مشهدی عنوان کرد: امروز ۱۵ آذر ماه کلیپی با عنوان پیوستن اتوبوسرانان سازمان اتوبوسرانی مشهد به اعتصابات سراسری در پایانه آزادی در فضای مجازی و رسانه های معاند منتشر شد که صحت ندارد.
وی اضافه کرد: هیچ گونه اعتصابی از سوی اتوبوسرانان صورت نگرفته و سازمان اتوبوسرانی مشهد با ظرفیت کامل ناوگان در بخش سازمانی و خصوصی در حال ارائه خدمت به شهروندان است.
نیشابوری اضافه کرد: خدمت به شهروندان با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های موجود ادامه دارد.
امروز ١۵ آذر ماه در فضای مجازی و رسانه های معاند مطالبی در خصوص اعتصاب سراسری اتوبوسرانان در پایانه آزادی مشهد منتشر شد.

سرویس‌دهی رایگان به دانشجویان همزمان با روز دانشجو
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد افزود: همچنین با تصمیم شورای اسلامی شهر مشهد، روز چهارشنبه ۱۶ آذر به مناسبت روز دانشجو خدمات سازمان اتوبوسرانی در کلیه خطوط به دانشجویان به صورت رایگان ارائه خواهد شد.
نیشابوری اضافه کرد: دانشجویان می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی خود به اتوبوسرانان و مینی بوسرانان در هنگام ورود به داخل ناوگان، از خدمات به صورت رایگان استفاده کنند.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today