صدا و سیما/ پنج فروند کشتی حامل نهاده‌های دامی روز چهارشنبه در اسکله فله‌بار مجتمع بندری امام خمینی پهلو گرفتند.

حمید بدوی، مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان اظهار کرد: این نهاده‌های دامی به وزن ۳۰۰ هزار تن شامل ذرت دانه‌ای و کنجاله از کشور برزیل است.
وی با بیان اینکه عملیات تخلیه محموله نهاده‌های دامی توسط دستگاه‌های مکنده شروع شده است، افزود: حمل مستقیم نهاده‌های دامی به مناطق مختلف کشور با استفاده از ناوگان حمل و نقل جاده‌ای برنامه‌ریزی شده است.
مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان بیان کرد: برای حمل سریع نهاده‌های دامی صد‌ها دستگاه کامیون و کشنده از سراسر کشور به بندر امام خمینی گسیل شده است.
بدوی گفت: در دو هفته اخیر با بسیج ناوگان حمل و نقل جاده‌ای، ۲۳۰ هزار تن نهاده‌های دامی از بندر امام خمینی به سایر نقاط کشور حمل شده است.
وی گفت: تخلیه و حمل نهاده‌های دامی از انبار‌های بندر امام خمینی نیز بدون وقفه و به صورت شبانه روزی ادامه دارد.
مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان اعتصاب کامیون داران در مجتمع بندری امام خمینی را که توسط رسانه‌های معاند و ضدایرانی دروغ‌پردازی می‌شود رد کرد و گفت: فعالیت کامیون داران در بندر امام خمینی که قطب اصلی واردات نهاده‌های دامی و غلات مورد نیاز کشور محسوب می‌شود با وجود تبلیغات دروغین ادامه دارد.
بدوی افزود: کامیون داران بدون توجه به فراخوان‌های ضدانقلاب، همچنان در صف مقدم خدمت به کشور قرار دارند و فریب تبلیغات و جریان سازی رسانه‌ها و گروه‌های معاند را نخورده و نمی‌خورند.
وی گفت: هم اکنون صد‌ها دستگاه کامیون در انتظار ورود به محوطه بندری امام خمینی هستند تا کالا‌های اساسی را به دورترین نقاط کشور حمل کنند.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan.today