باشگاه خبرنگاران/ جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۲۳۸ کیلوگرم تریاک در عملیات مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان سمیرم خبر داد.

سردار محمدرضا هاشمی‌فر، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان کرد: در راستای طرح تشدید برخورد با سوداگران مرگ و مبارزه با قاچاق مواد مخدر، مأموران ایستگاه ایست وبازرسی شهرستان سمیرم به همراه مأموران یگان تکاوری اصفهان حین کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه تریلی مشکوک شده و جهت بررسی آن را متوقف کردند.
او افزود: مأموران پس از متوقف کردن خودرو ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به بازرسی از این خودرو پرداخته که در نتیجه این عملیات مقدار ۲۳۸ کیلو تریاک که به طرز ماهرانه‌ای داخل خودرو جاساز شده بود کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد از برخورد قاطعانه و بی امان پلیس با قاچاقچیان و سوداگران مرگ گفت و از شهروندان خواست در راستای هرچه بهتر انجام مأموریت‌ها و حفظ امنیت در جامعه با پلیس همکاری داشته و هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص حمل، نگهداری و خرید و فروش مواد مخدر را از طریق تماس با مرکز فوریت های۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today