صدا و سیما/ استاندار یزد گفت: در دیدار رئیس‌جمهور با مسئولان استان یزد در خصوص اجرای طرح‌های آب‌رسانی و گردشگری تصمیم‌گیری شد.

مهران فاطمی، استاندار یزد در این باره اظهار کرد: در دیدار با رئیس جمهور گزارشی از اقدامات یک ساله در استان یزد ارائه و مهمترین اولویت‌های استان یزد نیز تشریح شد. 
وی ادامه داد: دراین نشست مسئله آب استان یزد به عنوان مهمترین اولویت استان یزد مطرح و مشخص شد که پیش‌نویس مصوبات تامین مالی آن آماده شده و بزودی در هیئت دولت شاهد تصویب آن خواهیم بود و انشالله سفر ریاست جمهوری به استان یزد با آغاز این ابر پروژه همراه خواهد بود.
استاندار گفت: در این دیدار طرح‌های حوزه گردشگری مطرح شد که با استقبال رییس جمهور همراه بود و در استان یزد حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان طرح گردشگری در دست اجرا داریم و دو هزار میلیارد تومان طرح برای سرمایه گذاری آماده که قول مساعد داده شد که طرح‌ها در زمینه تسهیلات حمایت شوند.
فاطمی گفت: در حوزه استفاده از اقتصاد محیط زیست ،کویر و ظرفیت‌های آن نیز قول مساعد داده شد و در زمینه تسهیلات در حوزه معادن وفرآوری معادن نیز دستاورد‌های خوبی برای استان یزد داشته ایم.
استاندار با بیان اینکه مباحث فرهنگی استان یزد نیز در این دیدار مطرح شد و رییس جمهور نکاتی بیان کردند، افزود: این نشست دستاورد‌های خوبی برای استان یزد داشت.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today