ایسنا/ فرمانده انتظامی بندرعباس از دستگیری دو سارق حرفه ای و سابقه دار با اعتراف به ۱۰ فقره سرقت از داخل خودرو و مشاعات ساختمان در این شهرستان خبر داد.

تیمور دولتیاری، فرمانده انتظامی بندرعباس در تشریح این خبر، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با بررسی های میدانی از آثار باقی مانده در صحنه جرم اقدامات خود را برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان آغاز کرده و واحدهای گشت خودرویی پلیس به صورت گسترده در حوزه استحفاظی فعال شدند.
فرمانده انتظامی بندرعباس با بیان اینکه مأموران کلانتری ۱۲ شهرستان با گشت زنی هدفمند و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی باند سارقین داخل خودرو و مشاعات ساختمان شدند، ادامه داد: با بررسی های اطلاعاتی مخفیگاه متهمین شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دو نفر از متهمین که سردسته باند دارای تعداد 13 فقره انواع سوابق کیفری و همدست وی نیز دارای تعداد دو فقره سوابق کیفری بود، دستگیر شدند.
این مسئول انتظامی بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمین اموال مسروقه متعددی شامل ۳۰ تعداد دستگاه تلفن همراه لنزدار مسروقه، لوازم و محتویات داخل خودرو، لوازم و مشاعات منزل، یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه و انواع مدارک شناسایی مالباختگان کشف شد.
دولتیاری خاطرنشان کرد: در ادامه روند رسیدگی به پرونده مطروحه متهمین تاکنون به ۱۰ فقره سرقت معترف شدند.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today