ایسنا/ استاندار گلستان به همراه معاونین و مدیران کل ستادی و دستگاه‌های اجرایی در ادامه سفرهای شهرستانی خود فردا جمعه را در کلاله به سر خواهند برد.

وجود ۱۴ شهرستان در استان کوچک اما پر ظرفیت گلستان یکی از بسترهایی است که به واسطه تنوع اقلیمی و همچنین گستردگی خطی استان محقق شده و به طور طبیعی موجب بروز مطالبات منطقه‌ای بیشتر در راستای ایجاد زیرساختهای متناسب با شهرستان شده است.
از محرومیت و عقب ماندگی های توسعه ای استان گلستان که بگذریم، به جز دو سه شهرستان استان که به واسطه قدمت تاریخی و ظرفیت های خاص گردشگری و البته مناسبات سیاسی و اقتصادی کمی رشد نسبی کرده‌اند، سایر شهرستان‌ها همچنان در محرومیتی کم نظیر و تاریخی به سر می برند که با وجود ظرفیت ها و پتانسیل های کم نظیر اقلیمی، کشاورزی، گردشگری، فرهنگی، تاریخی و مذهبی علامت تعجبی بزرگ را پیش روی مخاطبان قرار می دهد.
حال و در دولت جدید که شعارش رسیدگی بیشتر به مناطق محروم و عدالت محوری با حضور و توجه به همه استانها و شهرستانهاست، انتظار مردم گلستان از مسئولان در سطوح مختلف تمرکززدایی و توجه به اقصی نقاط استان است که در همین راستا استاندار گلستان جمعه‌های خود را به حضور به شهرستان‌ها و دیدار از نزدیک با مردم و رسیدگی به مشکلات شهرستان‌ها قرار داده است.
علی محمد زنگانه، استاندار گلستان فردا در صدر هیئتی متشکل از معاونین، مشاورین، مدیران کل ستادی و دستگاه‌های اجرایی با حضور در شهرستان کلاله ضمن دیدار با اقشار مختلف مردم، حضور و سخنرانی در نماز جمعه شهرستان، حضور در شورای اداری و بازدید از چند پروژه عمرانی با علما و خانواده معظم شهدا دیدار خواهد کرد.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today