ایسنا/ پروژه «یادمان شهدای منطقه آوج» استان قزوین، موفق به کسب نشان تقدیر ویژه و دیپلم افتخار از فستیوال گلدن‌ترزینی سنت‌پترزبورگ روسیه شد.

پروژه «یادمان شهدای آوج» رهاورد تلاش گروهی از فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به سرپرستی امیررضا درگی است که چندی پیش به‌عنوان نامزد بخش بهترین پروژه بناهای عمومی در پنجمین فستیوال بین‌المللی جایزه طلایی معماری و طراحی (گلدن ترزینی سن‌پترزبورگ) روسیه معرفی شد.
فرنوش ریحانی، سیدعرفان معصوم‌زاده، سیدامین مساوات و شادمان‌ محمد طاهرخانی از دیگر اعضای تیم طراحی این پروژه بودند و سید امین مساوات مسئولیت پردازش سه‌بعدی و گرافیک پروژه را نیز بر عهده داشت.
پروژه «یادمان شهدای آوج» در مرحله نهایی، موفق به کسب نشان تقدیر ویژه و دیپلم افتخار از فستیوال گلدن ترزینی سنت‌پترزبورگ روسیه شد.
این رویداد جهانی که برای پنجمین سال متوالی در روسیه برگزار می‌شود، به مناسبت پاسداشت یک معمار بزرگ روس است و بیش از ۸۰ کشور جهان در این فستیوال شرکت کردند.
گرامیداشت ارزش‌ها و الگوهای معماری جهانی، بررسی اندیشه‌ها و تفکرات هنرمندان و معمارانی از سراسر دنیا و تحقق شعار اتحاد و همبستگی، از دیگر اهداف این رویداد است.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today