ایسنا/ سرپرست فرمانداری همدان با تأکید بر اینکه اولویت اول شهرستان همدان آب است، گفت: همدان هنوز از بحران آب خارج نشده است.

مسلم مخفی، سرپرست فرمانداری همدان اظهار کرد: زیرساخت های لازم برای توزیع آب در همدان با بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار تامین شده است.
وی با تأکید بر اینکه وضعیت آب همدان اضطراری است، بیان کرد: تا پایان دی ماه کشاورزان چاه های خود را برای کشت نیاز دارند ضمن اینکه استفاده از آب‌های زیرزمینی نیز محدودیت هایی دارد و ما نمی‌توانیم از این منبع بی رویه مصرف کنیم.
مخفی با بیان اینکه اقدام بزرگ استاندار این بود که خط انتقال آب از تالوار را به نتیجه رساند، تصریح کرد: تمام زیرساخت های انتقال آب از جمله تصفیه خانه درست شده است و امیدواریم بارش های امسال هم طوری باشد که بحران آب همدان برطرف شود.
وی با تأکید بر اینکه معیشت و اقتصاد مردم نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: اقتصادی که منجر به اشتغال شود از اولویت های دوم برنامه‌های فرمانداری خواهد بود.
مخفی یادآور شد: در اغتشاشات اخیر مطالبات مردم مطرح نبود و با شعار "مسلح شویم" هم یک حرکت نظامی و کار امنیتی علیه کشور را انجام دادند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today