صدا و سیما/ استاندار یزد گفت: روند تخصیص این تسهیلات در سال جاری به هیچ وجه قابل قبول نیست.

مهران فاطمی، استاندار یزد در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان با اشاره به اهمیت موضوعات مربوط به جوانان و خانواده بیان کرد: فرمانداران با همان جدیتی که مسائل مربوط به بودجه و طرح‌های نهضت ملی مسکن و رشد اقتصادی را دنبال می‌کنند، پیگیر تحقق شاخص‌های حوزه جوانان باشند. 
وی تاکید کرد: در همین راستا جلسات کمیته سامان ازدواج در شهرستان‌ها به صورت منظم و جدی برگزار و ماحصل و خروجی عملیاتی این نشست‌ها گزارش شود.
استاندار یزد ادامه داد: فرمانداران با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان نسبت به تخصیص محلی در شهرستان‌ها به منظور استقرار مرکز مشاوره، اقدامات لازم را صورت دهند.
وی با اشاره به رتبه اول استان در ارائه تسهیلات ازدواج در سال گذشته گفت: روند تخصیص این تسهیلات در سال جاری به هیچ وجه قابل قبول نیست و جلسه شورای هماهنگی بانک‌ها با موضوع تسهیل در ارائه وام ازدواج و فرزندآوری برگزار شود.
فاطمی با تاکید بر فرهنگ سازی برای استفاده خانواده‌ها از خدمات مشاوره‌ای گفت: بسته تشویقی برای شرکت کنندگان در آموزش‌های پیش از ازدواج در نظر گرفته شود.
وی بر اجرایی شدن آیین نامه برگزاری مراسم ازدواج زوجین در مراکز فرهنگی و آموزشی دولتی در استان و ارائه گزارش تعداد مراسم برگزار شده در این مراکز تاکید کرد.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today