ایرنا/ استاندار تهران در جمع معتمدان محلات شهرستان دماوند با بیان اینکه از ظرفیت‌های ملی برای رفع مشکلات شهرستان دماوند استفاده می‌کنیم گفت: برخی از مسائل و موضوع‌های شهرستان دماوند از گذشته تغییری نکرده و باید برای آنها تصمیم‌های جدیدی اتخاذ شود.

علیرضا فخاری، استاندار جدید تهران روز جمعه به منظور دیدار با مسئولان و معتمدان شهرستان دماوند در محل فرمانداری دماوند حضور پیدا کرد.
این نخستین حضور رسمی فخاری به عنوان استاندار تهران به شهرستان دماوند است.
در این دیدار، مسائل و مشکلات حوزه‌های مختلف شهرستان دماوند مطرح و بررسی شد.
استاندار تهران به همراه رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند، سادات مدیر کل امنیتی استانداری تهران، ائمه جمعه شهرستان، موسوی مدیر کل امور روستایی استانداری تهران به منظور دیدار معتمدان شهرستان دماوند در محل فرمانداری دماوند حضور پیدا کرد.
فخاری در این دیدار اظهار کرد: برخی مسائل و موضوع‌های شهرستان دماوند که از گذشته تغییری نکرده و مشکلاتی را ایجاد نموده که میتوان به حوزه حمل و نقل، مساکن مهر، توسعه جمعیت و توسعه شهرستان در بخش های مختلف اشاره کرد، باید برای آنها تصمیم‌های جدیدی اتخاذ شود.
وی ادامه داد: در آمایش حوزه شهرستان، چه میزان کار شده و چه اولویت هایی داریم و برآوردهای ما چیست، منابع و ظرفیت های مردمی را بشناسیم و توجه به بخش خصوصی در جبران کسری ها و همچنین ایجاد اشتغال مدنظر قرار گیرد.
استاندار تهران خاطرنشان کرد: از حضور نماینده مردم در مجلس برای اجرا و نظارت بر قوانین بهره لازم و کامل را خواهیم برد و از ظرفیت‌های ملی برای رفع مشکلات شهرستان دماوند استفاده می‌کنیم.
این مقام مسئول بیان کرد: مطالعه سه طرح پروژه کمربندی جنوبی دماوند و تکمیل جاده سرهار باید به طور جدی در برنامه‌ها مد نظر قرار گیرد تا مشکلات بار ترافیکی شهر دماوند حل شود.
فخاری تاکید کرد: اتصال و تکمیل پروژه محور کیلان - ایوانکی می‌تواند ظرفیت‌های جدیدی در جنوب شهرستان دماوند فراهم کند.
وی افزود: منطقه ویژه گردشگری و توسعه شهرک های صنعتی با برنامه مشخص و توجه به ظرفیت های کشاورزی شهرستان مدنظر قرار گیرد که لازمه تحقق همه این موارد داشتن ظرفیت و تقویت آن است.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran