ایرنا/ رئیس کل دادگستری کردستان گفت: با تلاش‌های جدی ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان از سال گذشته و با واگذاری کارخانه تولیدی پرریس کردستان به سرمایه گذار جدید، مقدمات بازگشت این کارخانه به چرخه تولید پس از پنج سال تعطیلی فراهم شد.

حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی، رئیس کل دادگستری کردستان اظهار کرد: بیش از پنج سال است این کارخانه تولیدی تعطیل بوده که پس از اعلام ورشکستگی مدیریت سابق آن از سال گذشته، با ورود کمیته عالی کارشناسی ستاد اقتصاد مقاومتی استان، احیای کارخانه در دستورکار جدی قرار گرفت.
وی تاکید کرد: مدیریت جدید این شرکت متعهد شده با تکمیل فعالیت‌های این کارخانه و رفع موانع پیش رو، میزان اشتغال مستقیم را به ۳۰۰ نفر برساند.
رئیس کل دادگستری کردستان یادآور شد: واگذاری این کارخانه به سرمایه گذار جدید، طبق مقررات قانونی و در چارچوب مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.
حسینی افزود: با وجود اتفاقات و اغتشاشات اخیر در استان کردستان و توجه ویژه دستگاه قضایی استان به مقوله امنیت، این دستگاه از دیگر وظایف ذاتی خود غافل نبوده و با جدیت از سرمایه گذاری و توسعه استان پشتیبانی می کند.
کارخانه «پرریس کردستان» در شهرک صنعتی سنندج قرار داشته و در حوزه پوشاک فعالیت دارد که از سال ۱۳۸۱ تا ۱۳۹۶ فعال بوده و از سال ۱۳۹۶ تاکنون به دلیل بدهی های بانکی کاملا به حالت تعطیل درآمده بود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online