ایرنا/ استاندار کرمانشاه ضمن عیادت از چهار قلوی کرمانشاهی در بیمارستان حضرت معصومه(س) این شهر، یک دستگاه آپارتمان به این خانواده اهدا کرد.

در جریان این عیادت که مدیر درمان تامین اجتماعی نیز حضور داشت؛ استاندار کرمانشاه دستور تامین شیرخشک، پوشک و پزشک رایگان و رایگان شدن هزینه درمان همه نوزادان بستری در بخش ویژه را صادر کرد.
بهمن امیری‌مقدم، استاندار کرمانشاه در این عیادت، تولد چهارقلوها را به پدر و مادرشان تبریک گفت و به مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه دستور داد که اقدامات لازم را در کمترین زمان ممکن برای تامین یک دستگاه آپارتمان رایگان برای این خانواده پرجمعیت انجام دهد.
پریا غلامی مادر ۲۲ ساله چهار قلوها، در زایمان اول و دوم خود ۲ فرزند دختر به دنیا آورده بود که با تولد چهارقلوها صاحب ۲ پسر و ۲ دختر دیگر شده است.
استاندار کرمانشاه همچنین به مدیرکل بهزیستی استان دستور داد که پیگیری لازم را برای تأمین رایگان شیرخشک و پوشک چهارقلوها انجام دهد.
امیری‌مقدم در پاسخ به درخواست پدر چهارقلوها درباره هزینه دسترسی به پزشک، از مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه هم خواست که زمینه حضور رایگان پزشک در منزل چهارقلوها را فراهم کند.
استاندار کرمانشاه در ادامه حضورش در این بیمارستان، به کادر درمان بویژه پرستاران خداقوت گفت و دستور داد که زحمات این روزهای کادر درمان بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان(NICU) در حقوق پایان ماه آنان جبران شود.
میثم حجتی‌پور، مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه نیز در این عیادت گفت که به برکت حضور استاندار کرمانشاه در بیمارستان حضرت معصومه(س)، هزینه درمان تمام نوزادانی که اکنون در مراقبت‌های ویژه نوزادان بیمارستان حضرت معصومه(س) بستری هستند، رایگان می شود.
وی همچنین از اهدا ۲۸ میلیون تومان به عنوان هدیه مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به این نوزادان خبر داد و گفت: همچنین سازمان تامین اجتماعی ۵۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه به والدین چهارقلوهای کرمانشاهی اختصاص داد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه با مساعد اعلام کردن حال چهارقلوها از زحمات کارکنان بخش مراقبت های ویژه کودکان و نوزادان این بیمارستان در مراقبت از این نوزادان قدردانی و خاطرنشان کرد و افزود: بهزیستی استان کرمانشاه هم علاوه بر ارائه مستمری برای این نوزادان، تامین شیرخشک آنان را تقبل کرد.
حجتی‌پور گفت: وضعیت عمومی چهار قلوها که ۱۵ آذرماه به دنیا آمده‌اند هم اکنون خوب است و به احتمال زیاد امروز ترخیص خواهند شد.
استاندار کرمانشاه همچنین پس از بازدید از بخش های مختلف بیمارستان حضرت معصومه(س) از جمله بخش ال، دی، آر(زایشگاه مدرن و منطبق با استانداردهای روز دنیا) از امکانات و فضای این بیمارستان سبز و نحوه خدمات در آن ابراز رضایت کرد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today