باشگاه خبرنگاران/ یادواره و چهلمین روز شهیدان «خوب» از شهدای حادثه تروریستی شیراز در بهمئی برگزار شد.

سردار حمید خرمدل، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم که با حضور مسئولان، خانواده معظم شاهد، ایثارگران، قشرهای مختلف مردم به ویژه جوانان در مصلی حضرت امام رضا(ع) شهر لیکک برگزار شد، اظهار کرد: آرامش و امنیت امروز ایران اسلامی در منطقه ناشی از رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، پیروی از ولایت و عشق مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی با بیان اینکه در فتنه‌های اخیر با حضور مردم ولایتمدار و با بصیرت کشورمان توطئه های دشمنان با شکست مواجه شده است، افزود: امروز ما نتیجه ثمره توصیه رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) را که فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیب نرسد را به خوبی می‌بینیم و باید همیشه به ولی زمان باور داشت.
سردار خرمدل ادامه داد: ایران اسلامی همانطور که با وجود تهدیدها، تحریم ها و دشمنی‌ها پیروز میدان بوده، با اتکا به دو بخش ارزنده ملت و رهبری تا آخر مسیر پیروز است و این راه موفقیت ادامه خواهد داشت.
حجت الاسلام اسماعیل صلواتی، امام جمعه شهر لیکک هم در این مراسم با اشاره به اینکه مردم قدرشناس بهمئی و استان کهگیلویه و بویراحمد با حضوری باشکوه در یادواره شهدای گرانقدر این شهرستان سنگ تمام گذاشتند، گفت: اگر امروز ایران اسلامی دارای عزت، شرافت و کرامت است به میمنت ایثار و فداکاری شهدای گران‌قدری است که سینه خود را در میدان مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب سپر کرده و ایران اسلامی را به این اقتدار و عظمت رساندند.
وی افزود: این یادواره ها بستر و فرصت مغتنمی است که بتوانیم اهداف نظام و انقلاب را به بهترین وجه پیاده‌سازی کنیم.
صلواتی ادامه داد: دشمن تلاش می‌کند که با تبلیغات سوء، فرهنگ ایثار و شهادت را دچار خدشه کند این درحالی‌ است که شهدا و رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس به‌خوبی نشان دادند که انسان‌دوستی، مهربانی، خیرخواهی و ایثارگری شاخصه مهم و ارزشمند این فرهنگ است.
هوشنگ خوب ۶۴ ساله به همراه فرزندش امید خوب ۳۲ ساله از شهر لیکک شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد در حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع) شیراز به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today