ایرنا/ استاندار مرکزی با صدور پیامی درگذشت سردار رستم قاسمی وزیر سابق راه و شهرسازی دولت سیزدهم و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس را تسلیت گفت.

فرزاد مخلص الائمه، استاندار مرکزی در این پیام آورده است: درگذشت فرزند برومند و پرتلاش ملت ایران و یادگار دوران دفاع مقدس سردار مهندس رستم قاسمی در ایام شهادت حضرت زهرا(س) موجب تأسف و تأثر فراوان شد.
وی در این پیام گفته‌ است: همکاری و دوستی در عرصه‌های مختلف با آن برادر انقلابی در بیش از بیست سال گذشته برای اینجانب همواره مایه افتخار بوده است.
مخلص الائمه در این پیام خاطرنشان کرده‌ است: بدون تردید مجاهدت‌های ایشان در طول سال‌های دفاع مقدس به عنوان رزمنده‌ای پرتلاش و پس از آن در عرصه پیشرفت و سازندگی کشور و پاسداری از آرمان‌های انقلابی و ملی و خدمت به نظام و رهبری در حوزه‌های ملی و بین‌المللی در یاد و حافظه مردم قدرشناس ایران اسلامی به یادگار خواهد ماند.
وی این مصیبت را به مردم شریف ایران، خانواده و دوستداران و همرزمان آن مرحوم تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت واسعه الهی و هم نشینی با یاران شهیدش و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت کرده است.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today