ایسنا/ فرمانده پلیس‌راه استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح محدودیت ترافیکی جشنواره ملی برفی در پیست اسکی «کاکان» بویراحمد خبر داد.

سرهنگ بهنام ویسی‌پور، فرمانده پلیس‌راه استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تردد کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی در جاده یاسوج - اقلید به مدت دو روز ممنوع است.
وی اظهارکرد: این محدودیت های ترافیکی از ساعت ۷ تا ۲۳ روزهای پنجشنبه و جمعه در جاده یاسوج - اقلید اعمال می شود.
فرمانده پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مسیرهای "یاسوج – اصفهان" و "یاسوج – شیراز" به عنوان جایگزین جاده یاسوج به اقلید اعلام شده است، تصریح کرد: هدف از اعمال این محدودیت ها تسهیل در عبور و مرور برگزاری جشنواره ملی برفی در پیست اسکی کاکان است.
ویسی پور همچنین از شرکت کنندگان در این جشنواره برفی خواست؛ خودروهای خود را در مجاورت جاده پارک نکنند و تنها از پارکینگ های ایجاد شده استفاده کنند.
وی از حضور هشت تیم گشت پلیس راه برای تامین امنیت ترافیکی در جاده "یاسوج به اقلید" در این دو روز(پنجشنه و جمعه ششم و هفتم بهمن ماه) خبر داد و عنوان کرد: پلیس راه با رانندگانی حادثه ساز برخورد می کند.
فرمانده پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از محدودیت مقطعی تردد در کمربندی یاسوج - اصفهان خبر داد و بیان کرد:از ساعت ۱۴ مسیر این کمربندی از پل مختار تا حد فاصل پل زردک فعلا مسدود است و تردد از سمت «امامزاده مختار- نقارخانه- پل زردک» انجام می شود.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today