ایسنا/ جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف انبار احتکار لوازم پزشکی و بهداشتی به ارزش بیش از ۶ میلیارد تومان در این استان خبر داد.

سرهنگ فرزاد تاجره، جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان اظهار کرد: دومین مرحله از طرح سراسری مقابله با احتکار اقلام بهداشتی و پزشکی، توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی در استان گلستان اجرا شد.
وی با بیان اینکه در راستای اجرای این طرح ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با اشراف اطلاعاتی و با همکاری سازمان غذا و دارو و همچنین سازمان صمت، موفق به شناسایی انبار احتکار دارو و لوازم پزشکی شدند، افزود: در بازرسی از انبار موردنظر دارو و لوازم پزشکی کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان اضافه کرد: در جریان پلمپ این انبار تعداد 13 هزار عدد دستکش، 2 هزار عدد ماسک، 19 هزار عدد پانسمان، یک هزار و ۴۰۰ عدد بتادین، 16 هزار عدد پد الکل و پانسمان و مقادیر زیادی محلول‌های بهداشتی کشف و ضبط شد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش این مقدار کالای احتکاری کشف شده 6 میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: انبار موردنظر پلمپ شده، همچنین در این عملیات یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع ذی‌صلاح معرفی شد.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today